Дитячі ролики Жіночі ролики Чоловічі ролики Захист Шоломи Колеса Аксесуари Запчастини

Правий берег

Святошин, Житомирська, Академмістечко

м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

Графік роботи:
пн.-пт. 10.00 - 19.00
сб.-нд. 10.00 - 17.00

063 777-59-79

067 111-01-47

050 777-16-00

RU
Опубліковано: 27.12.2021

Огляд дитячих роликів Rollerblade

Колекція дитячих роликових ковзанів Rollerblade як для хлопчиків, так і для дівчаток будь-якого віку настільки велика, що відразу і неможливо визначитися з кольором, моделлю, для чого вони призначені, наскільки добре і довго будуть служити, та яка комплектація роликових ковзанів безпосередньо підійде Вашій дитині. У цій статті ми допоможемо розібратися у всьому, розглянемо всю лінійку дитячих роликів Rollerblade. З упевненістю можемо сказати, що після прочитання Ви станете відмінно розбиратися в будь-яких роликах, зможете оцінювати рівень катання Вашої дитини, і відповідно підібрати самостійно найкращий варіант, який задовольнить за якістю матеріалів, технічними можливостями, колірною гамою, зручністю як батьків, так і юних ролерів.

Які ролики найкраще підійдуть для прогулянок вихідного дня

Прихильники звичайного прогулянкового катання, спокійних покатушок парку знайдуть найбільший вибір у розділі дитячі ролики Rollerblade. Маючи унікальну будову, кожна обрана Вами пара роликових ковзанів принесе комфорт при тривалих поїздках, легкість від тканинного черевика, задоволення від улюбленого кольору, а також завдяки унікальним технічним можливостям саме цих роликів. Фітнес моделі в основному між собою за матеріалами та самою формою черевика схожі. Розрізнятися базові комплектації можуть у кількості коліс, їх діаметрі та наявністю шнурків. Плюсом до цього, кожен варіант комплектації має свою кольорову гаму, яка відмінно підійде як хлопчикам, так і дівчаткам. А якщо у Вас підростає і молодша дитина, то існує великий вибір серед унісекс забарвлень.

Розбір моделей фітнес роликів Rollerblade для дітей

  1. Найпоширенішою базовою комплектацією є ковзани на чотири колеса зі шнурівкою. Маючи діаметр коліс стандартний 72-й, ролики є підходящим варіантом для тих, хто ставатиме на них уперше. Маючи хорошу стійкість, можливість самостійно регулювати ступінь фіксації шнурками, до того ж будучи найпоширенішою комплектацією роликів, можна спокійно вибирати дані ковзани для діток будь-якого віку, і з будь-якими навичками катання, не боячись не вгадати з вибором.
  2. Другим підвидом ковзанів для дітей є триколісна модель. Вона вже має діаметр коліс 80 мм, і призначена для тих, хто вже має хоча б мінімальний досвід перебування в роликах. Це рекомендований критерій, оскільки відстань до поверхні, на якій катається дититна збільшується, і точок дотику ставає менше. Через це ролики стають менш стійкими. Але результатом цього є збільшення швидкості та маневреності. Дитина стає на рівень швидше, що у свою чергу подарує багато нових емоцій, а також дасть нові можливості та розваги на прогулянках.
  3. Ще один вибір при покупці дитячих роликів є найоптимальніший варіант коліс - з діаметром 76 мм. Так само, як і з комплектацією вище, вони йдуть по три колеса на кожен ролик. Маючи меншу вагу, ніж чотириколісні варіанти (за рахунок відсутності по одному колесу з кожного коника), і маючи діаметр коліс менше, ніж ролики з розміром коліс 80 мм (дитина не відчуватиме таку велику різницю в відстані до поверхні, як між колесами 72 мм і 80 мм ), ось ця модель дитячих фітнес роликів ідеально підходить діткам, для кого ці роликові ковзани стануть першими в житті. Хоч різниця у вазі і не дуже велика, але в будь-якому випадку з перших кроків по асфальту допоможе Вашому малюкові швидше та безпечніше навчитися пересуватися.
  4. На нашому сайті Rollerblade.in.ua Ви також можете спостерігати кілька моделей роликів для дітей, які не мають шнурівки. Дана модель спеціально придумана для тих, хто не любить поратися довго зі шнурками, або у кого за різними обставинами діти самі повинні фіксувати ролики. Основна фіксація у таких випадках припадатиме більше на верхню баклю та п'яткову липучку. На місці шнурків знаходиться гумка, яка сама в міру вдягання та фіксації ролика стягується або розтягується. Втім, сам лайнер у такій комплектації виглядає досить акуратно та без нічого зайвого.

Найбільшою родзинкою всіх дитячих фітнес роликів звичайно є їх гібридна рама з композитного пластику Monoscocca in composito lo-bal. Саме Rollerblade першими і єдиними створили такого типу раму для збільшення можливостей роликових ковзанів для дітей. Припустимо, що перші ролики своєму малюку Ви купили на чотири колеса з базою 72мм, але ось з часом, коли навички катання на хорошому рівні, і рости в плані навичок дана комплектація роликів вже не може дати можливостей, ну або просто Ваша дитина каже, що хоче кататися швидше. Раніше в таких випадках батькам доводилося купувати нові ролики. А зараз у Вас надана чудова можливість просто купити 6 коліс більшого діаметру! Гібридна рама Rollerblade має додатковий отвір по центру, який дозволяє замінити колеса на 76мм і навіть на 80мм. І ось завдяки більшому діаметру з'являється можливість долати нові швидкості. Цей спосіб працює і у зворотний бік. Якщо у Вашої дитини колеса 80мм, але вона ще не впевнено на них стоїть, з побоюванням катається, або просто Вам здається, що малюк не готовий поки що до таких колес, можна просто придбати 6 коліс на 76мм або 8 коліс на 72 мм. Дитині стане легше кататися, вона набиреться необхідного досвіду, набуде вміннь, згодом можна спокійно повертатися вже на старий діаметр коліс, і цього разу набагато цікавішими будуть катання на улюблених роликах.

Не варто забувати, що у кожного сучасного професіонала колись були фітнес ролики, абсолютно кожен колись починав з нуля, не підозрюючи що роликовий спорт стане настільки близьким до душі.

Роликові ковзани для діток, які поєднали у собі фітнес та фріскейт

Прекрасний варіант роликових ковзанів для батьків, чиї дітки вже хочуть чогось більшого, ніж звичайні прогулянкові поїздки. Вже маючи повністю пластиковий черевик, ролики стають фріскейтовою моделлю, але бюджетнішого варіанту. Так як у Rollerblade Fury / Fury G все ще присутня липучка, плюс мають більш масивний черевик, чудово підійде для дітей, хто ще не знає чи сподобається їм займатися більш професійно, щоб на майбутнє визначитися куди все-таки розвиватись.

Дані ролики допоможуть удосконалити навички у звичайному фітнес катанні і дадуть відмінний старт у спортивне майбутнє. Пластиковий черевик не боїться численних ударів об асфальт або бордюри, а вбудована рама з композитного пластику дасть змогу вчитися молодому спортсмену базовим стрибкам. До того ж, за рахунок маневреності, на цих роликових ковзанах сприятливо вчитися різним слайдам, і унікальним способам гальмування, що немало важливо при великих швидкостях. Як було вже сказано раніше, більш прийнятною комплектацією для того, щоб навчитися кататися є чотириколісні моделі з діаметром коліс 72 міліметри. Саме такими є наші ролики Rollerblade Fury. Маючи максимально допустимий розмір коліс, які можна на них поставити – 76мм, вони чудово будуть давати дитині можливість прогресувати в роликовому катанні. Якщо спочатку Ви вирішите придбати цю модель, дитина з нульового рівня катання може відразу з часом вчитися робити різні трюки. До всього перерахованого вище можна додати, що в цих ковзанах базова комплектація також має підшипники класу точності 3 (SG3). А це означає, що підшипники за терміном життя повільніше зношуватимуться, ніж класи вище.

Дана модель роликів має дві позиції – Rollerblade Fury G, який у свою чергу підкреслює тонку та витончену натуру дівчинки. Під час катання на вулиці поєднання кольору лайнера та коліс неодмінно виділятимуться з оточення. А Fury має класичний чорно-білий колір, який добре підійде за уподобаннями дітям будь-якого віку, адже це класика, і вона точно ніколи не застаріє. Однозначно, Rollerblade зуміли поєднати стиль та практичність в одних роликах.

Усіма улюблені ролики фріскейт для дитячого спорту та змагань

Як можна не згадати легендарні дитячі роликові ковзани Rollerblade Apex, та Apex G для дівчаток. Створені повністю з монолітного пластику, мають алюмінієву фрезеровану раму, яка, у свою чергу, використовується в авіабудівництві, витримують неймовірні навантаження, що не вбиваються – здавалося б, такі ролики можуть пережити практично все в межах правильного використання. На них відкривається новий світ, який дасть величезну кількість задоволення малюкові. Ковзани Apex - це вершина мистецтва дитячих фрискейт роликів всіх часів до сьогоднішнього моменту.

Чому ж ролики Rollerblade Apex так полюбилися всім, хто вже знайомий з цією моделлю, і як бути впевненими у виборі, якщо Ваша дитина новачок і ніколи не каталася раніше на фріскейтах?

Почнемо з того, що дані ролики є міні-копією дорослих роликів Rollerblade Twister Edge, які є однією з лідируючих моделей не тільки в лінійці Rollerblade, та й на всьому ринку роликових ковзанів. Можливості дитячої міні-версії Apex практично не мають меж. Якщо у Вас супер активна дитина, яка захоплюється активними видами спорту, то, напевно, краще цих роликів у нього не буде поки не перестане рости ніжка, і не вибере собі ролики майже на все життя. Так як ці фріскейт ковзани розсуваються на повноцінні чотири розміри, їх вистачить на кілька років мінімум. Завдяки міцному пластику, а також знімним слайдерам, які можна міняти іноді, ці ролики спокійно можуть піти на користування і молодшій дитині, якщо у вас в сім'ї їх двоє.

Плавно переходячи в технічні характеристики фріскейт роликів Rollerblade Apex, від початку хотілося б трохи продовжити тему черевика. Невразливий жорсткий бут зовні, і м'який лайнер всередині, який має ніжну тканину, неймовірно приємний за відчуттями. Створено лайнер з технологій, які можуть запам'ятовувати будову ніжки свого власника, і з кожним разом тренування будуть ставати все продуктивнішими і комфортнішими. Ця комбінація зручності та практичності підкріплюється максимально надійною системою фіксації. Як завжди, жорсткий каф, міцна верхня бакля, і вже у цієї моделі роликів потужна п'яткова бакля з підкачуванням – все це створено для того, щоб уникнути небажаних травм, максимально убезпечити дитину, передати впевненості та додати прагнення до досягнення нових висот.

Ходова дитячих фріскейт роликів Rollerblade Apex говорить сама за себе. Підшипники класу точності 7(SG7) мають неймовірний момент обертання. Колеса жорсткістю 80А, які у свою чергу мають ідеальне зчеплення з поверхнями, і не ковзатимуть у невідповідні моменти. У комбінації один з одним виходить просто непередавана міць, яка виявлятиметься у стрибках, різних трюках, слайдах та на змаганнях.

Які існують комплекти для дітей та як правильно вибирати захист

Якщо Вас зацікавили роликові ковзани з будь-якої категорії, то Ви напевно замислювалися і про захист для дитини, який є необхідним придбанням при будь-яких рівнях катання. Компанія Rollerblade робить відмінний захист та шоломи для дівчаток й хлопчиків різного віку. Шоломи мають систему регулювання розміру, а захист на кисті, лікті та коліна можна регулювати за рахунок липучок. У тому випадку, якщо Ваш вибір упав на дитячі фітнес ковзани, можете звернути увагу, що кілька моделей роликів можуть комплектуватися як набір роликівз із захистом, так і ролики із захистом та шоломом. У наборах для зручності відразу підібрано приблизно під вікову групу, яку Ви можете вибрати при замовленні. Якщо Ви знаєте розмір ноги дитини, але є сумніви щодо розміру шолома із захистом, такий тип набору спеціально для таких випадків, і як правило підходить за розміром.

Як зрозуміти, що розмір підійшов? Для захисту на руки та ноги досить легко, вона не спадає, зручно сидить на чашечках та ліктьових суглобах, гумки не притискають, і можливий легкий запас «на виріст». Зі шоломом потрібно перевіряти краще. За рахунок того, що ззаду є система регулювання розміру, яка у свою чергу паралельно служить і фіксацією, шолома дитині вистачить не один рік. І тут важливо пам'ятати, що у кожного малюка різна посадка голови, і найголовніше в котелкових шоломах, щоб вони трималися на голові і не люфтили при різких поворотах голови. Коли ви закріпите шолом на потилиці дитини, попросіть похитати головою. Якщо шолом не спадає при такому русі, значить і при катанні на роликових ковзанах відмінно виконуватиме свою функцію.

Безперечно, у світі спорту та активного способу життя роликовий спорт займає одне з передових місць. Виконуючи по функціоналу все те, що звичайний біг, роликові ковзани перевершують багато видів спорту, так як працюють практично всі групи м'язів на тілі, а це в свою чергу дуже важливо для організму, що росте. Роликові ковзани подарують дітям багато нових ігор, розваг та щасливого проведення часу.

Відгуки, коментарі, запитання:
Залишити відгук

написати відгук