Дитячі ролики Жіночі ролики Чоловічі ролики Захист Шоломи Колеса Аксесуари Запчастини

Правий берег

Святошин, Житомирська, Академмістечко

м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

Графік роботи:
пн.-пт. 10.00 - 19.00
сб.-нд. 10.00 - 17.00

063 777-59-79

067 111-01-47

050 777-16-00

RU

Комплектуючі запчастини для роликів Rollerblade

по замовчуванню

від дешевих

від дорогих

6

45

90

180

Запчастини для роликів Rollerblade

Італійський бренд Rollerblade зробив все можливе, щоб ролики як дитячі, так і дорослі були максимально довговічними. Починаючи з етапів підбору матеріалів, комплектуючих, складання – все проходить жорстку перевірку. Але, як ми знаємо, катання на роликах, особливо інтенсивне сприяє зношенню коліс, підшипників. А різного роду падіння чи неправильна експлуатація можуть пошкодити певні елементи. Тому, дуже важливо, що всі запасні частини для роликів Rollerblade можна з легкістю купити в Києві, Одесі, Харкові та в Україні.

Запчастини Rollerblade купити

Офіційний дистриб’ютор роликів Rollerblade в Україні пропонує широкий асортимент оригінальних запчастин. Тепер Ви з легкістю можете замовити та купити по вигідній ціні всі розхідні елементи, а також механізми фіксування, підшипники, болти та інші запчастини до роликів Rollerblade різних моделей. Купуючи фірмові запчастини в магазині Rollerblade.in.ua, Ви будете впевнені в високій якості обраної продукції, відмінному сервісі, а також можете розраховувати на безкоштовну заміну.

В інтернет-магазині Rollerblade.in.ua доступні для покупки наступні категорії запчастин:

  • Підшипники – це один з найважливіших елементів Ваших ковзанів, який впливає на плавність катання. Як і всі металеві вироби, після катання по воді чи піску можуть втрачати свої характеристики. Перший дзвіночок, який сигналізує, що потрібно їх замінити – це поява шуму, великого люфту та погане обертання.
  • Баклі (механічні застібки) – це елементи фіксації ніг, які дозволяють стягувати жорсткий пластик роликів. Дані запчастини завжди знаходяться під високим тиском, а від неправильного використання чи від сильного удару можуть виходити з ладу як частково, так і повністю. Магазин запчастин для роликів Rollerblade.in.ua пропонує різні етапи розв'язання даної проблеми.
  • Рами – це найбільш довговічна запчастина в роликах. Як правило, її замінюють, щоб зробити роликові ковзани швидшими (3 великі колеса), або навпаки, встановивши чотири колеса меншого розміру. 
  • Лайнер Rollerblade (внутрішній м’який черевик). Запчастина, від якої залежить Ваш комфорт, та яка з часом втрачає свої характеристики – продавлюється в місцях великих навантажень.
  • Бут (жорстка пластикова оболонка) – запчастина роликів, від якої залежить комфорт, безпека, бокова підтримка і більшою мірою фіксація.
  • Болти та гайки різних кріплень, починаючи від рами та закінчуючи елементами фіксації.

Самостійна заміна та встановлення запасних частин Rollerblade

Купивши ролики Rollerblade, а разом із ними в коробці отримуєте набір шестигранників, запасну вісь кріплення коліс та керівництво використання. В даному буклеті є поради, навіть з картинками, як замінити ту чи іншу запасну частину. Але, простий та ефективний спосіб – це підписатися на youtube канал офіційного магазину роликів Rollerblade.in.ua.