Дитячі ролики Жіночі ролики Чоловічі ролики Захист Шоломи Колеса Аксесуари Запчастини

Правий берег

Святошин, Житомирська, Академмістечко

м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4а

Графік роботи:
пн.-пт. 10.00 - 19.00
сб.-нд. 10.00 - 17.00

063 777-59-79

067 111-01-47

050 777-16-00

RU

Ролики Rollerblade для дівчинки

по замовчуванню

від дешевих

від дорогих

35

45

90

180

Купити найкращі ролики Rollerblade на дівчинку в Києві і Україні

Саме так, ролики Роллерблейд для дівчинки дійсно найкращі у світі! Взагалі, всього існує два типи найпопулярніших дитячих роликів для дівчаток - це фітнес та фріскейт. І у нас в магазині є обидва, далі ми готові детальніше представити їх:

  • Fitness - ідеально підходять для дівчаток з початковим та середнім рівнем катанням. Ролики мають м’який зовнішній черевик, характеризуються комфортом в катанні, зручністю, м’яким внутрішнім черевиком, доброю фіксацією ноги, надійністю. Найкращими фітнес роликами для дівчинки від компанії Роллерблейд - буде будь-яка модель з лінійки Microblade. У нас в магазині є величезний вибір різних кольорів, кількості коліс (три або чотири) в роликовому ковзані та вибір діаметру коліс від 72 до 80 мм включно.
  • Freeskate - це вже ролики для середнього та вище середнього рівня катання, для виконання складних елементів та трюків. Ролики мають виключно жорсткий пластиковий черевик, характеризуються підвищеною фіксацією стопи, боковою підтримкою ноги, надзвичайною міцністю та надійністю самого ковзана. Найпопулярніші моделі freeskate роликів для дівчинки Rollerblade - це Apex G та Fury G.

Купити ролики Rollerblade для дівчинки в офіційному магазині роликів Rollerblade.in.ua легко та просто. Наші продавці допоможуть розібратися в моделях та підберуть оптимальні ролики, захист та шолом саме для вашої дитини. У нас гарантія 2 роки, повернення чи заміна купленого товару 60 днів. Оперативна та безкоштовна доставка в Києві і по всій Україні.